O NAS

Zarząd M-ROCK wraz z zespołem VooVoo

Skąd pomysł na Stowarzyszenie?

P​​oczątki dziejów M-ROCK sięgają początku 2010 roku kiedy grając w lokalnych zespołach muzycznych postanowiliśmy zorganizować koncert lokalnych kapel. Po wielu trudach oraz pomocy Stowarzyszenia TASK zorganizowaliśmy ROCKfest: Mocne powitanie wiosny w kwietniu 2010.
​Po wielu napotkanych problemach organizacyjnych, postanowiliśmy sformalizować naszą „organizację” i tak M-ROCK STOWARZYSZENIE NA RZECZ PROMOCJI DOROBKU ARTYSTYCZNEGO ZIEMI TARNOBRZESKIEJuzyskało wpis do KRS w grudniu 2010 roku.

Kim jesteśmy?​

M-ROCK to przede wszystkim grupa przyjaciół, który po godzinach pracy łączy wspólna pasja – muzyka. Wszyscy praktycznie z jednego środowiska muzycznego w Tarnobrzegu. Łączą nas wspólne ideały, potrzeby oraz zainteresowania.
Przez lata działaności skład Stowarzyszenia nieustanie się zmienia z różnych często życiowych powodów – jednak mimo wielu trudności staramy się dążyć do ustalonych zobie na samym początku celów.
Wywiad dla nadwisla24.pl  pażdziernik 2011 rok

Czym się zajmujemy?

​Podstawową działalnością statutową naszej organizacji jest wsparcie oraz promocja lokalnych środowisk artystycznych – głównie muzycznych. Jako młodzi muzycy przez wiele lat borykaliśmy się z wielomami problami związanymi z amatorską działalnością artystyczną. Dzięki temu doświadczeniu, doskonale znamy problemy oraz potrzeby dzisiejszych muzyków, który rozpoczyną swoją przygodę z muzyką. W związku z naszą podstawową działalnością prowadzimy następujące projekty:

SALA PRÓB M-ROCK ​- nasza „salka” jest jedynym w mieście niekomercyjnym miejsce do prób dla lokalnych muzyków. Oferujemy atrakcyjne warunki socialne oraz zabezpieczamy podstawowy sprzęt nagłośnieniowy do wykorzystania podczas prób. Więcej informacji można uzyskać w zakładce SALA PRÓB

STUDIO NAGRAŃ M-ROCK – oferujemy zespołom profesjonalne studio nagraniowe, które z pewnością zadowoli lokalnych artystów. Realizuje nagrań zespołów, solistów, nagrania do reklam oraz montaże, remiksy już wcześniej zmontowanych materiałów. Więcej informacji w zakładce STUDIO NAGRAŃ…

PROMOCJA MEDIALNA – oferujemy członkom Stowarzyszenia pomoc w produkcji materiałów reklamowych oraz promocję w mediach branżowych. Wspólpracujemy z ponad 30 portalami muzycznymi, czasopismami oraz stacjami radiowymi.

ORGANIZACJA KONCERTÓW – od początku istnienia zorganizowaliśmy ponad 50 imprez koncertowych – nie tylko na terenie Tarnobrzega. Wspieramy zrzeszone zespoły w organizowaniu lokalnych koncertów oraz zapewniamy rolę supportu podczas koncertu gwiazd. Pośredniczymy w umowach między ogólnopolskimi organizatorami, agencjami artystycznymi​​​

Koncert THE DREADNOUGHTS (Vancouver/Kanada)​
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!
W dziale kontakt znadziej wszystkie niezbędne informacje na temat M-ROCKa. Interesujesz się współpracą z nami? Napisz śmiało – jesteśmy otwarci na wszelkie propozyjne.