Darmowe hazardowe sloty bez rejestracji bez logowania

  1. Zagraj W Automaty Na Santa S Wonderland: Jest bardzo popularny w krajach takich jak Indie i ma zwolenników na całym świecie.
  2. Aztec Glory Z Bonusem - Branża hazardowa stanowi prawie jedną dziesiątą maltańskiej gospodarki narodowej.
  3. Zagraj W Automaty Na Temple Tumble Megaways: High roller slot bonus darmowe spiny są przyznawane graczom, którzy wolą spróbować szczęścia na automatach bębnowych w kasynach.

Gry maszyny za darmo

Zagraj W Big Bass Bonanza Online
Aby to zrobić, musisz przesłać dokumenty na stronę kasyna.
Zagraj W Automaty Na Forest Tale
Wszystkie wystąpienia wybranego symbolu premium zostaną spetryfikowane i pozostaną zablokowane na bębnach, dopóki symbol meduzy nie uderzy w nie.
Nigdy nie rozczarowując swoją jakością, to kasyno online szczyci się terminowymi wypłatami wygranych zakładów, zapewniając, że wszystkie płatności są rozliczane co najmniej w ciągu jednego dnia.

Online bingo dortmund

Zeus 3 Z Bonusem
Gry, takie jak Bing Bang Buckaroo, Plunk-Oh, Winsanity i Merlins Mystical Multiplikatory nie są proste.
Najlepsza Strona Do Gry Triple Dragons
Opinie naszych gości podkreśliły zapotrzebowanie na nowe i innowacyjne gry, a my wysłuchaliśmy i będziemy nadal odpowiadać na sugestie naszych gości.
Zagraj W Mermaid S Diamond Online Za Darmo

mROCKfest2023

Po dwóch latach przerwy na deski Tarnobrzeskiego Domu Kultury powraca muzyczna impreza MROCKFEST. Festiwal organizowany od samego początku (stąd też jego nazwa) przez tarnobrzeskie Stowarzyszenie M-Rock.

Na przestrzeni lat bardzo różnie wyglądały poszczególne odsłony tego festiwalu. Początki to koncerty lokalnych zespołów w małych, tarnobrzeskich salach. Po drodze była edycja zrealizowana nad Jeziorem Tarnobrzeskim, gdzie gwiazdą był warszawski zespół Komety. Dopiero dwa ostatnie festiwale miały swoje miejsce w TDK-u. To właśnie tutaj robiliśmy MROCKFEST z udziałem takich zespołów jak na przykład: Closterkeller, Dezerter, Moriah Woods, Fertile Hump i wiele innych.

W tym roku Stowarzyszenie M-Rock przypomni o sobie festiwalem, który będzie przypominał jego początki. 14 października o godzinie 18:00 zagrają zespoły z Tarnobrzega (Piramide, Fast Fingers, Blindfolded, Strefa Jazz) oraz z Sandomierza (S.N.O.W.). A więc oprócz sentymentalnego powrotu do czasów, gdy grały garażowe, czasami zupełnie amatorskie zespoły, M-Rock zrealizuje swoją ideę promowania lokalnych, mniej znanych zespołów. Będzie zatem na pewno rodzinnie i koleżeńsko, bo przecież w takiej małej społeczności wszyscy się znają.

Będzie Czadowa Giełda z muzyką na starych nośnikach, będzie zbiórka pieniędzy na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Machowie. I będzie przede wszystkim bardzo głośno i gitarowo, ale to chyba wiedzą wszyscy, którzy choć raz byli na koncercie organizowanym przez Stowarzyszenie M-Rock.

Lineup Festiwalu

 Strefa Jazz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100093873934844

Blidnfolded

https://www.facebook.com/blindfolded.band1

Piramide

https://www.facebook.com/piramidetbg

Fast Fingers

https://www.facebook.com/thefastfingers

S.N.O.W

https://www.facebook.com/SNOWBAND

Darmowe wejściówki dostępne do odebrania w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

 

PLANOWNE GODZINY KONCERTÓW:

17:30 OTWARCIE OBIEKTU

18:00 STREFA JAZZ

18:50 BLINDFOLDED

19:40 PIRAMIDE

20:25 FAST FINGERS

21:20 S.N.O.W.

 

Więcej informacji oraz regulamin imprezy dostępny jest na stronie:

www.mrock.com.pl/mrockfest

Zadanie jest dofinansowane ze środków Gminy Tarnobrzeg.

MROCKFEST2023-REGULAMIN