Dzień OTwarty Schorniska w Machowie

Tarnobrzeskie Stowarzyszenie “Chrońmy Zwierzęta” kolejny raz zaprasza wszystkich miłośników czworonożnych pupili do udziału w Dniu Otwartym machowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 27. sierpnia br., początek godz.12.

Na ten dzień zaplanowano masę atrakcji dla dzieciaków – gry, zabawy, spacery z podopiecznymi schroniska, biegi, grillowanie, ciekawe rozmowy w piknikowym anturażu.

O godz. 15:00 rozpoczną się koncerty na specjalnej, plenerowej scenie na terenach zielonych obok schroniska, których przygotowaniem zajmuje się ekipa Stowarzyszenia mROCK.

Wstęp wolny, ale jak wrzucisz coś do puchy lub przyjedziesz z worem karmy dla psów to będzie mega cios!!!

Zagrają:

FERTILE HUMP – WARSZAWA– 2/3 zespołu czyli Tomek i Magda w akustycznym secie. Najlepszy amerykański blues-rock nad Wisłą.

THE HEAVY CLOUDS – WARSZAWA – połączenie stonera rodem z kalifornijskich pustyń z hard rockiem. Rockowe, mocne gitary i nieco grunge`owy wokal Ziemby. To trzeba zobaczyć.

PLEASURE TRAP – WARSZAWA – grają power pop/mod revival. Nic wam to nie mówi? Nie szkodzi. Lubisz The Clash i The Jam? Jeśli tak to właśnie ten zespół zdobędzie twoje serce.